w

Anthony Hopkins wyprzedał całą kolekcję NFT w kilka minut

NFT’s (ang. non-fungible tokens) są to specjalnie utworzone za pomocą kryptografii, niewymienialne tokeny, umieszczone w sieci blockchain. Ich główną cechą jest unikalność i brak możliwości stworzenia repliki.

Każdy token posiada swój własny hash, który jest niepowtarzalny i nawet, jeśli doszłoby do próby podrobienia go (wykorzystując identyczną grafikę) to będzie on różnił się pod względem kryptograficznym od swojego „oryginału”. Każdy z tokenów reprezentuje jakąś wartość w ujęciu cyfrowym lub rzeczywistym, a także daje możliwość aby sprawdzić w otwartej księdze blockchain między jakimi adresami był transferowany co umożliwia w stu procentach potwierdzenie jego autentyczności.

Anthony Hopkins i kolekcja tokenów NFT

Mimo bardzo złego okresu na rynku kryptowalut i malejącego zainteresowania tokenami NFT na świecie Anthony Hopkins wyprzedał całą stworzoną przez siebie kolekcję tokenów NFT w mniej niż 10 minut.

Anthony Hopkins i jego debiutancka kolekcja zwana „The Eternal Collection” trafiła na rynek 14 października, a firma, która współpracowała z aktorem przy wyprzedaży stwierdziła, że to najszybciej sprzedana kolekcja w historii platformy OpenSea. W sumie wyemitowano tysiąc tokenów, a najtańszy z nich kosztuje w tej chwili około 0,75 ethera, czyli niecałe 5 tys. PLN.

Kolekcja ta dzięki serii skłaniających do myślenia obrazów i animacji uwiecznia różnorodne archetypowe interpretacje Wiecznego sir Anthony’ego Hopkinsa takie jak np. The Jester, The Lover, The Rebel, The Hero, The Ruler, The Sage, The Magician, The Giver, The Explorer, and The Creator oraz wiele innych.

  1. Najpopularniejsze oszustwa kryptowalutowe – na co uważać, aby nie paść ich ofiarą?
  2. Dlaczego warto korzystać z platformy portfelbitcoin.pl?
  3. Elon Musk planuje kupno Twittera za 43 miliardy dolarów!
  4. Dogecoin środkiem płatniczym na Twitterze?

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kurs bitcoina

Kurs bitcoina – gwałtowne po odczycie inflacji w USA

Banki w wielkiej brytanii

Banki w Wielkiej Brytanii zakazują klientom wysyłania środków na giełdy kryptowalut