w

Cristiano Ronaldo wyemituje serię tokenów NFT?

Jeden z najbardziej znanych i rozpoznawalnych sportowców na świecie – Portugalski piłkarz Cristiano Ronaldo rozpocznie współpracę z binance, aby wyemitować serię ekskluzywnych tokenów NFT.

Binance to aktualnie największa giełda na świecie i podpisali oni kontrakt na wyłączne, wieloletnie partnerstwo NFT z legendą sportu. Cristiano Ronaldo to jeden z najbardziej wybitnych piłkarzy w w historii piłki nożnej. W swojej karierze strzelił ponad 800 bramek, oraz pięć razy został ogłoszony zdobywcą złotej piłki. Tylko na instagramie obserwuje go ponad 460 milionów użytkowników i kolejne 100 milionów na twitterze.

Cristiano Ronaldo współpracuje z binance

Współpraca z binance ma na celu wprowadzenie bardzo szerokej społeczności fanów zawodnika do technologii blockchain zaczynając od tokenów NFT, których emisja będzie jedną z wielu składowych tej współpracy. Binance ma już spore doświadczenie we współpracy ze sportowcami a ich platforma umożliwia handel wieloma tokenami fanowskimi klubów piłkarskich i nie tylko. Jednymi z wielu są np. tokeny PSG lub Juventusu, który był poprzednim klubem piłkarskim Portugalskiego zawodnika. Aktualnie z sukcesami kontynuuje on swoją karierę w Manchesterze United.


  1. Najpopularniejsze oszustwa kryptowalutowe – na co uważać, aby nie paść ich ofiarą?
  2. Dlaczego warto korzystać z platformy portfelbitcoin.pl?
  3. Elon Musk planuje kupno Twittera za 43 miliardy dolarów!
  4. Dogecoin środkiem płatniczym na Twitterze?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

harmony

Harmony zhackowane – skradziono 100 milionów dolarów

kurs ethera

Kurs ethera odbija po 11 tygodniach spadków z rzędu