w

Netflix zrezygnuje z reklam kryptowalutowych po wdrożeniu ich na swoją platformę

Netflix postanowił, że w kilku najbliższych miesiącach na jego platformie zagoszczą reklamy. Jednak podjęli oni decyzję, że nie wszystko będzie promowane za ich pośrednictwem. Reklamy takich rzeczy jak kryptowaluty, hazard czy polityka będą blokowane ze względu na ich szkodliwy charakter.

Netflix – reklamy w serwisie

Funkcja reklam początkowo ma zostać uruchomiona w Australii przed końcem roku, jednak nie wszystkie kampanie marketingowe postanowiła ona wspierać. Według dostępnych raportów mają oni zamiar wprowadzić reklamy przed rozpoczęciem filmu czy serialu i trwają aktualnie rozmowy z potencjalnymi reklamodawcami.

Są również niepotwierdzone jeszcze informacje, jakoby część reklam miała wyświetlać się nawet w trakcie trwania serialu. Ostateczne decyzje na temat tego w jakiej formie miałoby to mieć miejsce nie zostały jeszcze podjęte. Warto mieć natomiast na uwadze, że subskrybenci już teraz mają dostęp do platformy tylko i wyłącznie za uiszczeniem wcale nie małej opłaty, a dodatkowo zostaną oni obciążeni jeszcze reklamami.

Wciąż jesteśmy na początku decydowania o tym, jak wprowadzić tańszą opcję z obsługą reklam i nie podjęto żadnych decyzji. W tym momencie to wszystko tylko spekulacje. – mówi rzecznik Netflixa

Oprócz tych trzech branż, które zostaną prawdopodobnie całkiem wykluczone z reklam, ograniczone zostanie także promowanie produktów z branży farmaceutycznej.

Po drugiej stronie „barykady” mamy takie serwisy jak meta (wcześniej znany jako facebook), które coraz chętniej wdrażają się w świat kryptowalut i ekosystemów jakie znajdują się dookoła nich, a zwłaszcza metaverse.


  1. Najpopularniejsze oszustwa kryptowalutowe – na co uważać, aby nie paść ich ofiarą?
  2. Dlaczego warto korzystać z platformy portfelbitcoin.pl?
  3. Elon Musk planuje kupno Twittera za 43 miliardy dolarów!
  4. Dogecoin środkiem płatniczym na Twitterze?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

vasil fork

Vasil fork w sieci cardano – 5 zmian które wprowadzi ta aktualizacja

królowa elżbieta

Królowa Elżbieta nie żyje – powstają setki kryptowalut nawiązujące do jej osoby