w

Melania Trump emituje tokeny NFT.

Melania Trump, pierwsza dama podczas wieloletniej prezydentury Donalda Trumpa w USA, wyemitowała w ostatnim czasie serię tokenów NFT na sieci blockchain Solany. Tokeny te zatytułowane zostały „Melania’s Vision” i w sprzedaży były do końca ubiegłego roku. Ostatecznie sprzedane zostało 2807 tokenów, a każdy z tokenów oprócz formy klasycznego obrazka, zaimplementowaną ma także ścieżkę audio.

Jeden token NFT kosztował równowartość jednego tokena SOL, co aktualnie wynosi ok. 170 dolarów. Wizja Melanii to dzieło które powstało przy użyciu akwareli, autorstwa Marc- Antonine Culon’a. Śledząc stronę Melanii możemy zauważyć, że prawdopodobnie w przyszłości zostanie wyemitowana kolejna seria tokenów. Aby uzyskać więcej informacji warto śledzić jej profil na twitterze. Ponadto część zysków, z emisji tokenów ma zostać przekazana na cele charytatywne, ale nie ujawniono, jaka to będzie część.

Melania Trump w branży kryptowalut

Od czasu wejścia w branżę NFT Melania Trump zaczęła szerzej interesować się branżą walut cyfrowych. Złożyła ona nawet życzenia z okazji trzynastej rocznicy wydobycia pierwszego w sieci bloku w sieci blockchain.

 

 

 


  1. Salwador buduje bitcoinowe miasto – bitcoin city!
  2. Dlaczego warto korzystać z platformy portfelbitcoin.pl?
  3. Rynek NFT, czym jest i jaka czeka go przyszłość?
  4. Shiba Inu – rewolucja czy kolejny mem?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

nft token

NFT token. Przyszłość nadeszła i zmienia sposób budowania naszych relacji z klientami

kurs bitcoina

Kurs bitcoina spada do 43 tys. dolarów, czy to koniec wzrostów?