w

Luksusowy producent zegarków ze Szwajcarii – Tag Heuer akceptuje płatności w kryptowalutach

Marka Tag Heuer należąca do LVMH znana jest na całym świecie z produkcji luksusowych zegarków, a jej działalność prowadzona jest w Szwajcarii. Założona została w 1860 roku przez Edwarda Heuera i od setek lat kultywuje zasady prestiżowego zegarmistrzostwa. Oferta tej firmy skierowana jest głównie do klienta ceniącego luksus oraz klasykę. Firma ta wiele razy przecierała nowe szlaki w zegarmistrzostwie, wprowadzając wiele prestiżowych technologii.

Tag Heuer akceptuje płatności w kryptowalutach

Tym razem firma Tag Heuer postanowiła się wyróżnić w inny sposób na tle konkurencji i ogłosili oni w ostatnim czasie za jako metodę płatności za swoje produkty będą oni akceptować kryptowaluty. Na ich stronie widnieje informacja, że w sumie będą oni akceptować dwanaście różnych kryptowalut oraz pięć stablecoinów jako metodę płatności za swój towar.

Działanie to będzie możliwe dzięki skorzystaniu z usług pośrednika – BitPay, który jest dostawcą usług płatniczych umożliwiających wykorzystanie walut cyfrowych do płatności. Umożliwi to użytkownikom zakup luksusowego sprzętu bezpośrednio na bitcoina czy ethera, bez konieczności konwersji swoich środków na walutę fiducjarną.

Transferu będzie można dokonać bezpośrednio z portfeli sprzętowych, jak na przykład ledger nano s, a do kwoty 10 tys. dolarów nie będzie wymagana żadna dodatkowa weryfikacja. Dyrektor generalny Tag Heuer, Frédéric Arnault, powiedział, że firma zwracała uwagę na kryptowaluty od samego początku,a ostatnie wzloty i upadki na rynku nie zmieniły jej poglądu na waluty cyfrowe jako technologię transformacyjną.

„Tag Heuer przyjmie to, co zapowiada się jako globalnie zintegrowana technologia w najbliższej przyszłości. Może ona głęboko zmienić naszą branżę i nie tylko. Nowa funkcja płatności kryptowalutowych to dopiero początek wielu ekscytujących projektów dla Tag Heuer w świecie blockchain i sieci web 3.0″

 


  1. Najpopularniejsze oszustwa kryptowalutowe – na co uważać, aby nie paść ich ofiarą?
  2. Dlaczego warto korzystać z platformy portfelbitcoin.pl?
  3. Elon Musk planuje kupno Twittera za 43 miliardy dolarów!
  4. Dogecoin środkiem płatniczym na Twitterze?

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

terra labs

Kolejne problemy Luny? Terra Labs zostanie ukarane za unikanie podatków

kryptowaluty

Co dziesiąty Amerykanin przyznaje się do inwestowania w kryptowaluty